A- A A+

Odliczanie

top

certyfik

cert1

cert2s

wakacje3Wszystkim nauczycielom, pracownikom gimnazjum i rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną pracę i zaangażowanie, życząc jednocześnie, by nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku.

Wszystkim uczniom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i wielu okazji do uśmiechu każdego dnia oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Niech wakacje będą czasem na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji.

Bezpiecznego wypoczynku i do zobaczenia po wakacjach!

Konkurs matematyczny "Kangur"

   20 marca 2014 roku o godz. 9:00 odbędzie się XXIII edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR EUROPEJSKI". Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.kangur-mat.pl. Konkurs we wszystkich krajach zgodnie z regulaminem jest samofinansujący - stąd konieczność jednorazowej wpłaty 8 zł od każdego uczestnika. W dniu konkursu każdy zgłoszony uczeń otrzymuje upominek dla uczestnika. Zgłoszenia do konkursu przyjmuje p. I. Czudaj do 15 stycznia (środa).

Konkurs jest adresowany do wszystkich uczniów, którzy lubią atrakcyjne, nieszablonowe i czasami zabawne zadania oraz prostą formułę.

Zapraszamy do licznego udziału!

Na skróty

Zajęcia pozalekcyjne 

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2013/2014  klasa 1  klasa 2  klasa 3

Kuratorium Oświaty w Katowicach

Ministerstwo Edukacji Narodowej (MEN)